Čištění sedaček, sedacích souprav Brno Starý Lískovec

Zabýváme se profesionálním čištěním sedacích souprav, sedaček, koberců a veškerého dalšího čalouněného nábytku v Brně a okolí.

Čištění provádíme tzn. extrakčním čištěním za použití pouze vysoce kvalitních profesionálních strojů. Extrakční metoda je založená na tom, že čisticí roztok (vlažná voda, šetrně a účinně působící čisticí přípravek) je vstřikován do znečištěné tkaniny a následně vysáván zpět. Postup lze dle potřeby ještě opakovat třeba i s použitím pouze čisté vody, která odstraní zbylé nečistoty. Následné dosychání tkaniny probíhá v rozmezí zhruba 2 – 24 hodin v závislosti na druhu tkaniny, okolní teplotě a četnosti větrání v místnosti.

Jak je to s údržbou perských koberců?

Perské koberce se vyráběly v oblasti Persie (dnešní Írán), později  se výroba rozšiřovala i do dalších oblastí, zejména Turecka, Severozápadní Asie (Kavkazsko a Zakavkazsko), Střední Asie (Afghánistán, Indie, Pákistán a Turkmenistán) a Východní Asie (Čína, Mongolsko, Tibet a Nepal). Perský koberec je kombinace ovčí vlny a hedvábí a kvalita se posuzuje podle počtu uzlíků na metr čtvereční. Luxusní koberce mají přibližně 800 000 uzlíků na m2.
Kvalitní perský koberec nevyžaduje žádnou náročnou údržbu, protože jsou vyrobeny především z ovčí vlny, která obsahuje lanolin, který odpuzuje vodu, což pomáhá větší odolnosti. Důležitým faktorem, který ovlivňuje životnost a vzhled perských koberců, je sluneční záření, které způsobuje vyblednutí barev koberce.

Kancelářské křeslo: 30 – 60 Kč
Autosedačka: 100Kč/místo
Matrace jednoduchá: 100 – 200Kč
Dvoulůžko: 200 – 400Kč
Kompletní ceník

U nás si můžete objednat:
Čištění koberců. Čištění sedaček. Čištění interiérů aut. Půjčovna čisticích strojů v Brně


Kontakt