Čištění sedaček Brno-Jih

ČISTÍME  SEDAČKY, SEDACÍ SOUPRAVY ČI KOBERCE

Ceník:
Koberec: do 30m2 = 23  – 25 Kč/m2
Kancelářské křeslo: 40 – 70 Kč
Sedačka: 100 – 150 Kč/místo
Křeslo: 100 – 150 Kč
Kompletní ceník

U nás si můžete objednat:
Čištění koberců. Čištění sedaček. Čištění interiérů aut. Půjčovna čisticích strojů v Brně

Kobercové běhouny:

Kobercové běhouny jsou stále v módě. Dodají reprezentativní vzhled chodbě rodinných domů i bytů, hale či předsíní. Běhoun v kombinaci s podkladem parketů či dlažby vytváří teplejší a příjemnější prostředí. Vyrábí se v různých velikostech a barvách.

Kusové koberce luxusní:

Tyhle druhy kusových koberců jak úžasným doplňkem a vzácnou ozdobou každého interiéru. Kusové koberce vyrobené tkalci v Číně, Indii či Nepálu patří k opravdovým skvostům mezi koberci. Díky šikovnosti a umu tkalců vznikají luxusní koberce nejrůznějších barev, velikostí i rozměrů s úžasnými motivy a decentními jemnými vzory.

Koberce do dětského pokoje:

Moderní dětské koberce jsou schopny vytvořit prostředí, kde se bude dítě cítit velmi příjemě. Protože jsou v mnohých ohledech hodně specifické, výběr by měl být dobře promyšlený.

Koberce pro děti jsou vyráběny ve velkém množství a různém provedení. Za zmínku stojí hlavně to, že dětský koberec musí být velmi pohodlný. Moderní dětské koberce jsou schopny perfektně zobrazit například plochu „ silnice“ , anebo mnohých jiných velmi oblíbených dětských her. Z kusových koberců stojí za zmínku koberce zobrazující například velmi známou hru na skákacího panáka nebo člověče nezlob se. Kluci mají v oblibě koberce, které zobrazují  přímo s autodráhu. Stačí mít po ruce autíčka a ráj pro kluky se přímo nabízí.
V současné době není problém zakoupit dítěti koberec přímo na míru. Takovým je dětský koberec silnice, který slouží malým milovníkům silnic a automobilů. Velmi těžko bychom hledali malého chlapce, kterého nefascinují motorky a auta různým značek.

Doprava Brno-Jih zdarma.

 


Kontakt
Ceník