Čištění sedaček a sedacích souprav v Brně-Novém Lískovci

Telefonická objednávka čištění po celý týden
728 813 952 nebo 731 483 259

Ceník:
Koberec: do 30m2 = 23  – 25 Kč/m2
Kancelářské křeslo: 40 – 70 Kč
Sedačka: 100 – 150 Kč/místo
Křeslo: 100 – 150 Kč
Kompletní ceník

Výhody dnešních sedacích souprav:

Sedačky jsou důležitý a oblíbený doplněk moderních domácností, který nabízí příjemné chvilky pohody a relaxace.  Velmi často tvoří dominantu pokoje, jsou vyhledávaným místem pro chvíle příjemného odpočinku a slouží k uvolnění celkového svalového napětí a načerpání nových sil po celodenní únavě. Moderní design s velmi pohodlným opěrákem a sedákem zajišťuje kompletní relaxaci v příjemném prostředí. Velmi oblíbené bývají opěrky hlavy, které ovlivňují udržování správné polohy při sezení, přičemž dochází k uvolnění páteře a svalů na krku. Rohové sedačky nabízí pohodlně natažení nohou a dokonce i krátký spánek. Stabilitu tvoří rám vyrobený z trvanlivého, odolného dřeva.

Při výběru sedačky nebo sedací soupravy mějte na paměti, že některé se hodí do kanceláří a jiné zase do útulného obýváku. Mezi moderně bezesporu patří elegantní, vysoce kvalitní a velmi praktické sedací soupravy, křesla a sofa z masivu, s kvalitními, potahovými látkami. Záleží jen na vás, zda si vyberete sedací soupravu spíše designovou nebo si na ní budete chtít opravdu pohodlně odpočinout.

Taburety:

Velmi praktickou a stylově zajímavou částí nábytku jsou taburety, které nabízí několik možností využití. Kromě moderních designů mohou posloužit jako úložný prostor, konferenční stolek, větší taburety jako pohovka. Taburety tvoří součást pokoje, sedací soupravy, jsou lehce přemístitelné, což je další velká výhoda.

Firma Čištění koberců Dočista nabízí:


Kontakt