Čištění sedaček a koberců Brno-Střed

Pro čištění koberců a sedaček je tu tým profesionálů z firmy čištění koberců Dočista Brno, který je vám stále k dispozici.

Odstraňování skvrn ze sedačky či koberce:

  • Od bláta: necháme oschnout a vykartáčujeme kartáčem, dále použijeme hadřík namočený v saponátu a nakonec vymyjeme vodou.
  • Od žvýkačky: žvýkačku odstaníme zmrazíním, potřeme ji kouskem ledu a následně vydrolíme. Nebo si můžeme zakoupit přímo odstraňovač žvýkaček (pracuje na stejném principu), který obsahuje trysku, s kterou účinně a přesně naneseme odstraňovač přímo na místo.
  • Od fixů a propisovaček: nejdříve vyčistíme čistým lihem a následně použijeme koncentrovaný saponát.
  • Od čokolády: na čokoládu použijeme pouze teplou vodu, výjimečně ředěný šampon na koberce.
  • Od rtěnky: nejšetrnější způsob – postižené místo navlhčíme vlažnou vodou, potřeme koncentrovaným tekutým saponátem, opatrně překartáčujeme a nakonec dobře propláchneme vodou. Jinak můžeme na skvrny od rtěnky použít benzin nebo glycerín.

Telefonická objednávka čištění po celý týden (soboty i neděle)
Doprava po Brně zdarma!

Koberec: 10 – 20 Kč/m2
Kancelářské křeslo: 30 – 60 Kč
Sedačka: 80 Kč/místo
Křeslo: 80 – 100 Kč
Kompletní ceník

Sedačky, sedací soupravy čistíme i mimo Brno s dopravou za 100 Kč:
Adamov, Vranov, Útěchov, Babice nad Svitavou, Kanice, Kuřim, Březina, Ochoz u Brna, Hostěnice, Pozořice, Mokrá-Horákov, Viničné Šumice, Holubice, Tvarožná, Křenovice, Zbýšov, Újezd u Brna, Sokolnice, Telnice, Rosice, Ostrovačice, Tetčice, Omice, Radostice, Říčany, Říčky, Veverské Knínice, Hvozdec, Veverská Bítýška, Moravské Knínice, Čebín, Lipůvka, Soběšice, Česká u Brna.


Kontakt