Čištění koberců, sedaček a matrací v Brně-Jehnicích

Provádíme veškeré čištění koberců, sedaček, sedacích souprav, křesel, židlí a matrací v domácnostech a firmách. Na přání vyčistíme koberce, sedačky a ostatního čalouněného nábytku o víkendech i svátcích (bez příplatku).

Ceník:
Koberec: do 30m2 = 23  – 25 Kč/m2
Kancelářské křeslo: 40 – 70 Kč
Sedačka: 100 – 150 Kč/místo
Křeslo: 100 – 150 Kč
Kompletní ceník

Doprava Brno-Jehnice zdarma!

Čištění matrací extrakční metodou

Extrakční metoda čištění je vhodná nejen pro čištění koberců a sedaček, ale i matrací. V posteli trávíme velkou část svého života, proto je velice důležité, aby toto místo bylo zdravotně nezávadné. Tato metoda čištění zbaví matraci roztočů a dalších alergenů i hluboko usazeného prachu a zatuchlého pachu. Čištění matrace je úkon, který by rozhodně neměl být podceňován, proto doporučujeme čištění provádět provádět alespoň dvakrát ročně.

Co extrakční metoda čištění zvládne?

Čím dříve po ušpinění se odborné čištění matrace provede, tím lepšího výsledku čištění se dosáhne. Je potřeba počítat s tím, že některé starší skvrny se nikdy nevyčistí zcela, zůstanou-li bez povšimnutí příliš dlouho. Extrakčním čištěním lze vyčistit skvrny od jakýchkoli tělních produktů i od jídla, ale i od neviditelného nebezpečí v podobě roztočů, alergenů a prachu. Doba vysychání matrace závisí od teploty okolního vzduchu a přísunu čerstvého vzduchu, ale průměrně se počítá doby schnutí okolo dvěma až čtyřmi hodinami.

Domácí odstraňování skvrn z koberce či sedačky naleznete zde

 


Kontaktujte nás
Ceník