Čištění koberců Pozořice

Telefonická objednávka čištění po celý týden (soboty i neděle)
728 813 952 nebo 731 483 259
Objednávka na e-mail: vycistit@email.cz

Nabízíme: Tepování koberců a čalounění v Brně, Půjčovnu čističů koberců Brno

Opotřebení a znečištění koberců a sedaček:

Koberce a sedačky velmi rychle podléhají opotřebení a znečištění. Kvalitní a pravidelná údržba může podstatně životnost prodloužit. Při použití špičkové technologie čištění a proškolených pracovníků získají koberce, sedačky nebo čalouněný nábytek lepší strukturu, vzhled, jas barev a vůni. Navíc dochází k zamezení dalšího šíření patogenní mikroflóry způsobující alergické reakce a zhoršení chronických onemocnění.

V kancelářích nebo v různých komerčních prostorech obzvlášť koberce trpí zvýšenou zátěží a vyžadují kvalitní povrchové čištění. Úklidové firmy nebo firmy zabývající se čištěním koberců a sedaček nabízí celou škálu služeb chemického čištění koberců i suchého čištění koberců, sedaček, židlí či matrací.

Firmy většinou poskytují tři druhy čištění:

  • suché čištění;
  • pěnové čištění;
  • čištění pomocí hluboké extrakce. Extrakční metoda čištění koberců a čalouněného nábytku se používá i k čištění židlí, protože se hodí na většinu potahových materiálů. Tento způsob čištění se nedoporučuje na čištění kůže. Doba vysychání židle je velmi podobná jako u koberců a sedaček. Závisí na materiálu, teplotě a větrání v místnosti.

Pro město Pozořice a okolí je doprava za 250 Kč.

Židle: 15 – 35 Kč
Taburet: 40 – 80 Kč
Koberec: 10 – 20 Kč/m2
Kancelářské křeslo: 30 – 60 Kč
Sedačka: 80 Kč/místo
Matrace jednoduchá: 100 – 200Kč

Podrobněji: viz ceník

Měto Pozořice na mapě zde.


Ceník
Kontakt