Čištění koberců a sedaček Česká u Brna

Jsme spolehlivá firma se specializací na čištění koberců, sedacích souprav, čalouněného nábytku a matrací. Naším cílem je maximální spokojenost všech zákazníků, kteří využívají naše služby. Čistíme malé i větší prostory jako jsou například herny, restaurace, školy či kanceláře.

Koberec: do 30m2 = 23  – 25 Kč/m2
Kancelářské křeslo: 30 – 60 Kč
Sedačka: 100 – 150 Kč/místo            
Křeslo:
100 – 150 Kč

Kompletní ceník

Při čištění koberců a sedaček v rámci města Česká doprava za 100 Kč

Telefonická objednávka čištění po celý týden
728 813 952 nebo 731 483 259, nebo napište SMS, co nejdříve se vám ozveme zpět!

Jaké jsou výhody kožené sedačky

Kožená sedací souprava je nákladnou investicí, ale má své výhody. Nejen že vám dlouho vydrží, ale je také méně náročná na běžnou údržbu.

Kožené sedačce, sedací soupravě nebo křeslu svědčí dobrá a pravidelná péče. Doporučujeme nábytek nevystavovat slunci a nedávat těsně vedle radiátorů (bezpečná vzdálenost cca 20-30 cm). Kůže může popraskat. Nesedávejte stále na jednom místě, pot na kůži dělá skvrny. Místa, kde opíráte ruce a hlavu, se více špiní, počítejte tedy s častějším čistěním.

Objednávka čištění sedačky

Začátek spolupráce začíná objednávkou. Čištění sedaček objednávejte v přiměřeném předstihu. Nejvhodnější forma je prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě vašeho dotazu vám naše firma čištění koberců Dočista připraví a vypracuje předběžnou cenovou nabídku. V případě telefonického kontaktu počítejte s dotazy:

  • Adresa čištění
  • Počet sedacích míst a rozsah znečištění
  • Čas a preferovaný termín realizace

Na skvrny velmi opatrně. Kůži čistěte vlhkým, jemným hadříkem speciálními přípravky.


 Kontakt