Naše služby

Čištění koberců a sedaček Brno

Čištění interiéru automobilů;
Půjčovna čisticích strojů
na koberce, sedačky a matrace pro Brno a okolí.

Bez příplatku:

  • práce ve večerních hodinách;
  • práce o víkendech a svátcích;
  • urgentní výjezdy na zakázky;

Výhody spolupráce s námi:

  • seriozní a vstřícný přístup;
  • flexibilní plánování rozvrhu;
  • mluvíme anglicky;

Pravidelné čištění potahových textilií v domácnostech jako koberců, matrací, sedaček, křesel, židlí, čalouněného nábytku nebo kancelářských koberců, křesel a sedaček vede k prodloužení jejich životnosti, oživení barev a celkově ke zlepšení hygieny a dobrého pocitu z čistoty. Koberce a běhouny jsou v závislosti na pohybu osob, zvláště v kancelářích a veřejných prostorách, vystaveny velkému znečištění. Svůj nemalý podíl mají v domácnosti i mazlíčkové, kteří často v koberci spatřují svůj ručník. Taky sedačky a sedací soupravy zvláště v oblasti rukou a krku jsou znečištěny potem, proto je pravidelné čištění nezbytnou nutností údržby.

Efektní vyčištění koberců a sedačky

Technologie čištění u všech firem, které vyrábí čističe koberců, sedaček a interiérů aut je velmi podobná. Účinek čištění je velmi dobře patrný nejen na znečištěném čisticím prostředku, který se shromažďuje v průhledné nádobě, ale především na samotném koberci nebo sedačce. U silně znečištěného koberce, sedačky, židle, křesla nebo taburetu lze zvýšit koncentraci čisticího prostředku, případně opakování procesu čištění. Aplikace aviváže s příjemnou vůni lesních květin, či aloe vera (na přání zákazníka) účinně zbaví nepříjemného pachu. Při čištění používáme přípravky, které jsou ke koberci a sedacím soupravám velmi šetrné a vaše barvy opět ožijí.

Pokud jsme vám alespoň částečně vysvětlili důvod, proč si nechat vyčistit koberec, sedačku, židle či matrace, pak jsme tu pro vás: objednejte si čištění u naší firmy Čištění koberců DOČISTA!

[meteor_slideshow]

 

Objednávky

Telefonicky nebo e-mailem po celý týden (soboty i neděle):

Co čistíme


Čistíme koberce, běhouny a tepichy, sedačky
a autosedačky, pohovky, křesla, taburety, židle, čalounění, matrace a postele.
Kdy čistíme


Od pondělí do neděle, mezi osmou hodinou ranní a desátou hodinou večerní. Neváhejte nás kontaktovat na čísle 731 483 259.
Kde čistíme


Brno a okolí. V domech, bytech, veřejných prostorách, kancelářích, ubytovnách, hotelích, privátech nebo školách a školkách.