Čištění koberců Pozořice

Telefonická objednávka čištění po celý týden (soboty i neděle)
728 813 952 nebo 731 483 259
Objednávka na e-mail: vycistit@email.cz

Ceník:
Koberec: do 30m2 za 23  – 25 Kč/m2
Kancelářské křeslo: 40 – 70 Kč
Sedačka: 100 – 150 Kč/místo            
Křeslo:
100 – 150 Kč
Matrace jednoduchá: 150Kč/jedna strana, 250Kč/oboustranně
Kompletní ceník

Pro město Pozořice a okolí je doprava za 250 Kč.

Nabízíme: Tepování koberců a čalounění v Brně, Půjčovnu čističů koberců Brno

Opotřebení a znečištění koberců a sedaček:

Koberce a sedačky velmi rychle podléhají opotřebení a znečištění. Kvalitní a pravidelná údržba může podstatně životnost prodloužit. Při použití špičkové technologie čištění a proškolených pracovníků získají koberce, sedačky nebo čalouněný nábytek lepší strukturu, vzhled, jas barev a vůni. Navíc dochází k zamezení dalšího šíření patogenní mikroflóry způsobující alergické reakce a zhoršení chronických onemocnění.

V kancelářích nebo v různých komerčních prostorech obzvlášť koberce trpí zvýšenou zátěží a vyžadují kvalitní povrchové čištění. Úklidové firmy nebo firmy zabývající se čištěním koberců a sedaček nabízí celou škálu služeb chemického čištění koberců i suchého čištění koberců, sedaček, židlí či matrací.

Firmy většinou poskytují tři druhy čištění:

  • suché čištění;
  • pěnové čištění;
  • čištění pomocí hluboké extrakce. Extrakční metoda čištění koberců a čalouněného nábytku se používá i k čištění židlí, protože se hodí na většinu potahových materiálů. Tento způsob čištění se nedoporučuje na čištění kůže. Doba vysychání židle je velmi podobná jako u koberců a sedaček. Závisí na materiálu, teplotě a větrání v místnosti.

 


Ceník
Kontakt