Čištění koberců Čebín

Specializujeme se na čištění koberců a čalounění. Nabízíme účinné a kvalitní čištění, které koberce vyčistí a oživí jejich celkový vzhled. Pro čištění koberců a sedaček je tu tým profesionálů z firmy čištění koberců Dočista Brno, který je vám stále k dispozici.

Telefonická objednávka čištění: 728 813 952 nebo 731 483 259
Objednávka na e-mail: vycistit@email.cz

Jak efektivně vyčistit koberec? Jak přistupujete k jejich čištění? Jak často čištění provádíte? Čistíte koberce ručně nebo strojově? Víte, že profesionální čištění zbaví koberce nejen špíny, ale i roztočů?

Součástí vybavení mnoha domácností jsou koberce. Jedná se již dlouhou dobu o velice oblíbenou podlahovou krytinu, která se těší vysoké poptávce. Pokud se rozhodnete pro ruční čištění koberců, nejdříve koberec důkladně vysajte. Pak si vytvořte hustou pěnu, kterou lehce kartáčujte koberec. Pozor na vodu. Velké množství koberec promáčí, tím ztratí svou kvalitu, barvu a vytvoří se na něm nevzhledné boule, kterých se většinou nezbavíte. Proto doporučujeme strojové čištění, které je na rozdíl od ručního efektivnější a důkladnější. Stroj si můžete zapůjčit u naší firmy. Více zde.

Naše firma se nespecializuje jen na čištění koberců, ale čistíme sedačky, sedací soupravy, matrace, a židle.

Pro obec Čebín je doprava za 150 Kč