Čištění koberců Brno

Čištění koberců, sedaček a matrací.
Brno – doprava zdarma.
Ceny od 10 Kč za m2.

Koberec, sedací souprava, svítidla a další doplňky vytváří celkový dojem interiéru. Design je velmi důležitý, ale čistota koberce a sedačky ovlivní pocit celé místnosti a je součástí úklidu každé domácnosti, hotelu, restaurace a kanceláře. Průběžné vysávání koberce si můžete provádět sami, ale zub času koberec a sedačku poznamená a zde je ta pravá chvíle přenechat starost profesionálům.

Koberec: 10 – 20 Kč/m2                Kancelářské křeslo: 30 – 60 Kč
Sedačka: 80 Kč/místo                    Objednávka čištění: 728 813 952 nebo 731 483 259
Křeslo: 80 – 100 Kč                        Doprava po Brně zdarma!

Kompletní ceník

Jak efektivně vyčistit koberec

Součástí vybavení mnoha domácností i firem jsou koberce. Jedná se již dlouhou dobu o velice oblíbenou podlahovou krytinu, která se těší vysoké poptávce. Jak přistupujete k jejich čištění? Jak často čištění provádíte? Čistíte koberce ručně nebo strojově? Víte, že profesionální čištění zbaví koberce nejen špíny, ale i roztočů?

Pokud se rozhodnete pro ruční čištění koberců, vytvořte si hustou pěnu, kterou kartáčujte koberec. Pozor na množství vody. Pokud se vám podaří koberec promáčet, bude ztrácet svou kvalitu, barvu a vytvoří se na něm nevzhledné boule, kterých se většinou nezbavíte.

Roztočů v koberci se domácím ručním čištění nezbavíte. Nemáte-li speciální profesionální stroje na čištění je potřeba využít služeb profesionálních firem, kde oceníte i výsledek čištění.

Účinné čištění koberce

Technologie extrakce  je zárukou důkladného vyčištění koberce, garantuje hloubkové odstranění nečistot i mastnoty. Oživení barev koberce, sedačky a příjemná vůně čistoty jsou potěšením každého našeho zákazníka. Starší skvrny se odstraňují obtížněji, proto doporučujeme jejich včasné odstranění. Tím samozřejmě prodlužujeme životnost koberce, zvláště pak při pravidelném čištění dle stupně provozu a znečištění. Čištění koberců je nezbytnou součástí hygieny a patří k pravidelné údržbě bytu nebo kanceláře.

Čištění by se mělo provádět alespoň jedenkrát za rok, častěji u lidí, kteří trpí alergií nebo dochází k většímu znečištění jsou-li doma malé děti nebo domácí mazlíčci. Koberec zabírá určitou část obytného prostoru a je jedním z největších domácích rezervoárů prachu a roztočů. V tomto případě vyčistit koberec a sedačku je více než kosmetickou službou interiéru. Koberec po ukončení procedury zůstane příjemně provoněný, čistý a na pohled jako nový.