Čištění koberců Blansko

Firma čištění koberců Dočista k vám přijede vyčistit koberce, sedačky, sedací soupravy, křesla, židle, matrace nebo jakýkoliv čalouněný nábytek.

Telefonická objednávka čištění po celý týden (soboty i neděle)
728 813 952 nebo 731 483 259, nebo napište SMS, co nejdříve se vám ozveme zpět!
Objednávka na e-mail: vycistit@email.cz

Firma čištění koberců Do Za cestu do Blanska si účtujeme 300 Kč.
Doprava za Blanskem dále od Brna 350 Kč.

Ceník:
Koberec: do 30m2 = 23  – 25 Kč/m2
Kancelářské křeslo: 40 – 70 Kč
Sedačka: 100 – 150 Kč/místo            
Křeslo:
100 – 150 Kč
Matrace jednoduchá: 150Kč/jedna strana,  250Kč/oboustranně
Kompletní ceník

Proč si vybrat firmu Čištění koberců Dočista?

  • výhodné ceny. Uvedená cena je konečná;
  • naší prioritou jsou spokojení zákazníci;
  • dbáme na dodržování termínů a harmonogramů;
  • poctivým a pečlivým čištěním odstraníme z koberce, sedačky, židle a matrace maximální množství nečistot, skvrn a zbavíme je bakterií a roztočů;
  • provádí veškeré čistění koberců a sedaček za použití pouze vysoce kvalitních a profesionálních strojů značky Kärcher;
  • používáme nejkvalitnější čisticí prostředky (bez bělících složek), které jsou velmi účinné a šetrné ke struktuře koberce;
  • ručíme za odbornost, profesionalitu, spolehlivost a důvěryhodnost svých zaměstnanců;

Koberec, sedací souprava a matrace je jedním z největších domácích rezervoárů prachu a roztočů, proto by se mělo provádět alespoň jedenkrát za rok, častěji tam, kde dochází k většímu znečištění nebo jsou-li doma malé děti nebo  domácí zvířátka.  Koberec nebo sedačka po čištění zůstanou příjemně provoněné, čisté a na pohled jako nové.

Jak na odstranění chlupů z koberce, sedačky, sedací soupravy či židle

Spousta domácností má pejska, kočičku nebo jiného chlupatého mazlíčka, který přináší nejen radosti, ale i starosti a jednou z nich jsou všudypřítomné chlupy. Velké chuchvalce se odstraňují rychle, ale co s drobnějšími chloupky, které se zavrtají do koberce, sedačky či židle.

Většina zvířátek pelichá průběžně po celý rok. Nejběžnější způsob odstraňování chlupů je vysávání, ale problémem jsou klasické nástavce a kartáče, které si s chlupy na koberci nebo sedací soupravě málo poradí. Zkušení chovatelé doporučují různé druhy kartáčů a válečků, díky kterým se začnou chlupy k sobě slepovat a vytvoří chomáče, které pak odstraníte rukou nebo vysavačem. Na sedačku můžete použít i válečky na čištění oblečení, která vám s chlupy taky mohou pomoci.

Doprava za 100 Kč:
Adamov, Vranov, Babice nad Svitavou, Kanice, Kuřim, Březina, Ochoz u Brna, Hostěnice, Rosice,Pozořice, Mokrá-Horákov, Viničné Šumice, Holubice, Tvarožná, Křenovice, Zbýšov, Újezd u Brna, Sokolnice, Telnice, Ostrovačice, Tetčice, Omice, Radostice, Říčany, Říčky, , Hvozdec, Útěchov, Veverská Bítýška, Moravské Knínice, Čebín, Lipůvka, Soběšice, Česká u Brna, Veverské Knínice.

 


Kontakt